Kraunasi...

2010-03-07

AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMS

Televizijos studijoje teisininkas Irmantas Šulcas iš Vilniaus sakė, kad labai norėtų laimėti automobilį, todėl paklausęs žmonos patarimo atsisakė laidos vedėjo pasiūlytų 10 000 Lt ir atidarė seifą. Jame buvo automobilis „Subaru Legacy“.Raudondvario seniūnas Tomas Gaidamonis iš Raudondvario prie seifų atėjo nusiteikęs rizikuoti. Kai laidos vedėjas jam pasiūlė 13 000 Lt, vyras nusprendė atsisakyti pinigų ir atidarė seifą. Jame buvo dar vienas brangus ir kokybiškas automobilis „Subaru Legacy“.

Automobilį „Subaru Legacy“ laimėjo žaidėjas, kurio bilieto Nr. 0859678. Bilietas pirktas Utenoje, parduotuvėje „Rasė“ (Vaižganto g. 17).

Automobilį „Subaru Legacy“ laimėjo žaidėjas, kurio bilieto Nr. 0776236. Bilietas pirktas Gargžduose, parduotuvėje „Maxima“ (Klaipėdos g. 37).

Automobilį „Subaru Legacy“ laimėjo žaidėjas, kurio bilieto Nr. 0009837. Bilietas pirktas Šiauliuose, parduotuvėje „Rimi“ (Tilžės g. 109).

Paskambinęs telefonu 1634 automobilį "Subaru Legacy" laimėjo vairuotojas Česlovas Bačikalo iš Kauno.
Sveikiname!

Prieš savaitę laimėtą miesto visureigį „Ford Fusion“ atsiėmė antstolių kontoros darbuotojas Rolandas Zaveckis iš Šiaulių. Tikroji automobilio laimėtoja yra jo dukra Algita, kuriai laimingą bilietą padovanojo močiute. Kadangi Algitai dar tik dvylika, automobilį vairuos tėtis.Antrąjį „Ford Fusion“ vairuos apsaugos darbuotojas Egidijus Pakalnis iš Vilniaus. Jiedu su žmona Angele planuoja šeimos pagausėjimą, todėl saugi ir patikima mašina šeimai būtina. Egidijus domisi sportu, su draugais dažnai žaidžia krepšinį. Vyras jau nusprendė, kad nuo šiol savo senąja mašina važinės į krepšinio treniruotes, o naujuoju „Ford Fusion“ vežios šeimą.Dar vieną automobilį „Ford Fusion“ telefonu 1634 laimėjo šilumvežio mašinistas Rimas Juškevičius iš Marijampolės. Jo sūnus Julius neseniai gavo vairuotojo pažymėjimą ir prašė, kad tėtis nupirktų mašiną. Rimas džiaugiasi, kad pirkiniu rūpintis nebereikės, nes sūnui atiduos senąjį automobilį, o pats vairuos laimėtą „Ford Fusion“.Japonišką automobilį „Suzuki Splash“ vairuos šaltkalvis Ramūnas Banelis iš Panevėžio. Jis mėgsta žvejoti, todėl džiaugiasi, kad meškerių iškrauti nebereikės – senąją mašiną pasiliks žvejybai, o naująja važinės į darbą miesto centre.

100 000 LT PASIDALIJO ŠEŠI ŽAIDĖJAI

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo vienas milijonas litų. Išriedėjus auksiniam – 46-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. Teleloto didįjį prizą – 100 000 Lt – pasidalino šeši žaidėjai. Centrinis loterijos kompiuteris rodo, kad jie bilietus pirko Kaune, parduotuvėje "Maxima" (Šarkuvos g. 1A), Kuršėnuose, parduotuvėje "Maxima" (Pavenčio g. 4), Jonavoje, parduotuvėje "Supernetto" (Kosmonautų g. 1), Vainute, parduotuvėje "Egmina" (A. Baranausko g. 13), Švenčionyse, maisto prekių parduotuvėje, Kaišiadoryse, parduotuvėje "Gastronomas" (Vytauto Didžiojo g. 35). 

85 718 LT – TELELOTO DIDĮJĮ PRIZĄ – PASIDALINO KETURI ŽAIDĖJAI

Praėjusį sekmadienį 85 718 Lt – Teleloto didįjį prizą – pasidalino keturi žaidėjai. Kol kas atsiliepė trys jo laimėtojai. 21 000 Lt atiteko miškininkui iš Marijampolės. Jis už laimėtus pinigus apšiltins namą. Dar 21 000 Lt atiteko šlifuotojai iš Šiaulių. Ji grąžins skolas ir dalį pinigų duos vaikams. Lentpjūvės darbuotojas iš Pakruojo už laimėtus pinigus pirks gerą šaldytuvą, o likusius taupys. Ketvirtasis didžiojo prizo laimėtojas kol kas į loteriją nesikreipė. Jis bilietą pirko „Iki“ parduotuvėje Klaipėdoje, Butkų Juzės gatvėje.

82 000 LT LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE

"Auksinio drakono" žaidime dalyvavo buhalterė Jurgita Budvytienė iš Šilutės. Po penkių sėkmingų ėjimų ji turėjo 18 000 Lt ir daugiau neberizikavo. Žaidimas „Kas būtų, jeigu būtų“ parodė, kad jeigu moteris būtų žaidusi iki galo, būtų laimėjusi 22 700 Lt.


Tą patį vakarą į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo ir žemės ūkio darbuotojas Virginijus Pielikis iš Šiaulių. Po pirmų trijų ėjimų jis turėjo 7200 Lt, o ketvirtuoju turėtą sumą padalino per pusę. Virginijus nenuleido rankų ir žaidė iki galo – namo jis grįžo laimėjęs 10 000 Lt.


Prie seifų savo laimę išbandė kaimo turizmo sodybos darbuotojas Juozas Lukša iš Dubingių. Kai laidos vedėjas jam pasiūlė 14 000 Lt, vyras nusprendė, kad geriau žvirblis rankose nei briedis girioje ir paėmė pinigus. Seife buvo automobilis „Subaru Legacy“.40 000 Lt pasidalino šeši juodą spalvą pasirinkę studijos žaidėjai. Po 6666 Lt gavo Kęstutis Strockis iš Kauno, Emilija Kontvainienė iš Mažeikių, Vilnius Ramoška iš Kauno, Mantas Rapkevičius iš Panevėžio, Žilvinas Buta iš Vilniaus ir Danutė Jurevičienė iš Šiaulių raj.12 000 LT LOTERIJOJE "ALGA METAMS" LAIMĖJO JŪRININKAS IŠ KLAIPĖDOS

Šią savaitę sekėsi momentinės loterijos „Alga metams“ žaidėjams. 12 000 Lt laimėjo jūrininkas iš Klaipėdos. Vyras momentinių loterijų bilietus perka kasdien ir įvairius, bet labiausiai jam patinka „Alga metams“. Klaipėdietis turi du vaikus, kuriems jau pažadėjo, kad dalį pinigų skirs atostogoms prie jūros. Jis planuoja šeimą nuvežti į gražų Europos kurortą, bet dar neapsisprendė, kokią šalį pasirinkti – Graikiją arba Ispaniją.

12 000 LT LOTERIJOJE „ALGA METAMS“ LAIMĖJO VERSLININKAS IŠ UKMERGĖS

Dar 12 000 Lt loterijoje „Alga metams“ laimėjo verslininkas iš Ukmergės. Jis pasakojo, kad verslas sekasi gerai, sunkmečio nejaučia, todėl laimėtus pinigus skirs atostogoms. Viena didžiausių ukmergiškio svajonių – pamatyti Australiją, bet vyras juokavo, kad laimėtų pinigų ko gero užteks tik lėktuvo bilietui į vieną pusę.

12 000 LT LOTERIJOJE „ALGA METAMS“ LAIMĖJO ŠEIMA IŠ RASEINIŲ

12 000 Lt loterijoje „Alga metams“ laimėjo ir žemės ūkio darbuotojas iš Raseinių. Jis su žmona perka įvairius momentinių loterijos bilietus, bet labiausiai raseiniškiams patinka „Alga metams“. Šeima pirkti šiuos bilietus pradėjo nuo pat loterijos pradžios. Sutuoktiniai ypatingų pirkinių neplanuoja, todėl didžiąją dalį pinigų atidės juodai dieną, o likusius skirs sveikatos gerinimui.

LOTERIJOJE "TUZIMAS AUKSINIŲ" ŽAIDĖ INŽINIERIUS IŠ PANEVĖŽIO

Šeštadienio vakarą loterijoje „Tuzinas auksinių“ dėl pusės milijono litų kovojo inžinierius Gediminas Keršys iš Panevėžio. Vyras sakė, kad jeigu laimėtų daug pinigų, tai juos investuotų arba pakeliautų po pasaulį. Kai kompiuteris panevėžiečiui pasiūlė 4360 Lt, jis nusprendė rizikuoti ir žaidė iki galo. Gediminas namo grįžo laimėjęs 70 Lt.