Kraunasi...Pasirinkite žaidimą:
Prizus pristatome į namus >

2015-06-28

Žinių archyvas

AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMSPensininkas iš Pasvalio rajono Jonas Marozas Joninių šventei išleido nemažai pinigų, tad pradžioje planavo vietoje seifo pasirinkti pinigus. Tačiau, sulaukęs galutinio vedėjo pasiūlymo – 1800 Eur – pinigų atsisakė ir atidarė 7 numeriu pažymėtą seifą. Buvusio vairuotojo nuojauta neapgavo – seife buvo automobilis „Fiat Punto“.

Automobilį „VW Passat“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0311999. Bilietas pirktas Vilniuje, parduotuvėje "Iki" (Rygos g. 41).

Automobilį „Fiat Punto“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0476192. Bilietas pirktas Panevėžyje, parduotuvėje "Maxima" (Smėlynės g. 112).

Kvietimus į TV studiją laimėjo žaidėjai, kurių
bil Nr.: 040*382, 047*541, 007*757.Automobilį „VW Passat“ laimėjo gamyklos operatorius Ainoras Vaitkus iš Šilutės. Vyras pasakojo, kad „Teleloto“ žaidžia nuo pat loterijos pradžios, bet iki šiol didžiausias laimėjimas buvo vos 35 litai. Ainoras šiuo metu vairuoja 20 metų senumo „Audi“ ir kaip pats sako, persėsti į Europos metų automobilį yra kiekvieno vyro svajonė. Savo senąją transporto priemonę Ainoras planuoja parduoti.Automobilį „Peugeot 208“ atsiėmė būsima studentė Greta Utaravičiūtė iš Varėnos. Sekmadienį mergina turėjo tris bilietus, kuriuos gavo dovanų iš mamos gimtadienio proga. Ji neseniai gavo vairuotojo pažymėjimą ir kaip tik su tėvais jau dairėsi naujo automobilio. „Sutaupysim“, - džiaugėsi laimėtoja. Apie naująjį „Peugeot“ Greta kol kas žino nedaug, todėl nekantrauja išbandyti ir įvertinti.

9 776 EUR LAIMĖJO GARGŽDUOSE

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo 100 000 Eur. Išriedėjus auksiniam – 44-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. „Teleloto“ Didysis prizas – 9 776 Eur atiteko vienam žaidėjui. Jis bilietą pirko Gargžduose, parduotuvėje "Maxima" (P. Cvirkos g. 8 / Jūratės g. 5).

22 100 EUR LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE

„Auksinio drakono“ žaidime dalyvavo mūrininkas-tinkuotojas Antanas Norkus iš Mažeikių raj., šiuo metu prižiūrintis tėvų ūkį. Jau po trijų ėjimų jo sąskaitoje buvo 1800 Eur, ketvirtuoju ėjimu vyras pridėjo 1500 Eur, o penktuoju ėjimu sumą padidino net 1700 Eur. Sąskaitoje turėdamas 5300 Eur, mažeikiškis žaidimą sustabdė.

Tą patį vakarą į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo vadybininkė Rasvita Štrėkytė iš Tauragės. Nors iš pradžių dukrytę auginančiai moteriai žaidime sekėsi sunkiai, vėliau situaciją ji pakeitė, surizikavusi žaisti papildomus tris ėjimus. Ketvirtuoju ėjimu ji laimėjo 1000 Eur, penktuoju – 3000 Eur. Nesusvyravusi ir ties šeštuoju ėjimu, tauragiškė žaidimą baigė pergalingai – laimėjo papildomus 3500 Eur ir praturtėjo net 8000 Eur.

Mokytoja Irena Vežbickienė iš Vilniaus į TV studiją atvyko su dukra ir draugais. Šiuo metu sodyboje atostogaujanti moteris prasitarė, kad atostogos jau eina į pabaigą, tad jai labiausiai reiktų pinigų. Pasirinkusi 5 numeriu pažymėtą seifą, vilnietė nesutiko su vedėjo siūlytais pinigais ir prašė sumą padidinti. Sulaukusi galutinio vedėjo pasiūlymo – 2200 Eur – moteris paėmė pinigus, tačiau seife liko automobilis “Fiat Punto”, kuris iškeliavo žaidėjams į namus.

Vadybininkas Tadas Lučkaitis iš Druskininkų pasirinko 6 numeriu pažymėtą seifą. Jaunam vyrui pinigai buvo labai reikalingi namo statybai, tad jis atkakliai derėjosi su vedėju. Jaunas vyras nesutiko su vedėjo pasiūlyta galutine 3000 Eur suma ir atidarė seifą, kuriame buvo 300 Eur.


Jūreivė-virėja Viktorija Šimkutė iš Klaipėdos į TV studiją atvyko su draugėmis. Pasirinkusi 3 numeriu pažymėtą seifą ji atsisakė dosniausios tą vakarą vedėjo pasiūlytos sumos – 3300 Eur ir atidarė seifą – jame buvo 300 Eur.
6000 Eur pasidalino du juodą spalvą pasirinkę žaidėjai. Po 3000 Eur gavo Darius Jasaitis iš Jurbarko r. ir Tomas Versockas iš Vilniaus.DIDYSIS TELELOTO PRIZAS - KLAIPĖDIEČIUI
IR VILNIEČIUI


4864 Eur – pusę prieš savaitę laimėto „Teleloto“ didžiojo prizo – atsiėmė pardavėja iš Klaipėdos. Sekmadienio lošimui ji turėjo vieną bilietą, kurį patikrino pirmadienio rytą internete. „Buvau labai nustebusi“, - sakė žaidėja. Klaipėdietė šiuo metu laukia netukus gimsiančio anūko, todėl dalį laimėjimo būtinai skirs jam. Taip pat laimėtoja norėtų atsinaujinti buitinę techniką.

Antrą didžiojo prizo dalį – 4864 Eur – atsiėmė pensininkė iš Vilniaus. Sekmadienio lošimui moteris turėjo 10 bilietų, kuriuos pasitikrino prekybos centre. „Tai pirmas mano laimėjimas. Jau buvau praradusi viltį ką nors laimėti“, - graudinosi žaidėja. Garbaus amžiaus moteris ypatingų pirkinių nėra numačiusi. Laimėtus pinigus ji planuoja pasidėti ramiai senatvei.

1000-OJO TELELOTO AUKSO PUODO LAIMĖTOJA:
„BILIETAS VOS NEATSIDŪRĖ ŠIUKŠLIŲ DĖŽĖJE!"

Praėjus dviem savaitėms po 1000-ojo „Teleloto“ lošimo, atsirado antroji Aukso puodo laimėtoja – ūkininkaujanti pensininkė iš Anykščių rajono. Pirmadienį ji kartu su sūnumi atvyko į centrinę loterijos būstinę atsiimti 125 tūkst. eurų (daugiau nei 431 tūkst. litų).
Daugiau >

1164-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1164-ajame "Vikingų loto" tiraže auksinis skaičius neiškrito ir aukso puodo, kuriame buvo 4 133 107 Eur, niekas nelaimėjo. Augti liko ir auksinis prizas - 215 100 Eur. Niekas nelaimėjo ir didžiojo prizo - 549 573 Eur.

Vienas žaidėjas Lietuvoje atspėjo penkis pagrindinius ir papildomą skaičių ir laimėjo 9624 Eur. Jis laimingą bilietą pirko Druskininkuose, parduotuvėje "Maxima" (Veisėjų g. 31). Dar penki žaidėjai atspėjo penkis skaičius ir laimėjo po 1347 Eur. Vienas iš jų bilietą pirko internetu. Smulkesnius prizus pasidalino beveik 17 tūkstančių Lietuvos žaidėjų. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

1163-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1163-ajame "Vikingų loto" tiraže auksinis skaičius neiškrito ir aukso puodo, kuriame buvo 4 224 201 Eur, niekas nelaimėjo. Didįjį prizą - 1 098 953 Eur - laimėjo islandas.

Vienas žaidėjas Lietuvoje atspėjo penkis pagrindinius ir papildomą skaičių ir laimėjo 10 654 Eur. Jis laimingą bilietą pirko Vilniuje, parduotuvėje "Iki" (Jasinskio g. 16). Dar penki žaidėjai atspėjo penkis skaičius ir laimėjo po 1491,5 Eur. Smulkesnius prizus pasidalino beveik 19 tūkstančių Lietuvos žaidėjų. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

VIKINGŲ LOTO LAIMĖTUS 10 654 EUR VILNIETĖ
PLANUOJA INVESTUOTI


Į loteriją kreipėsi žaidėja, prieš savaitę „Vikingų loto“ žaidime atspėjusi penkis pagrindinius ir papildomą skaičių. 10 654 Eur atiteko studentei iš Vilniaus. Mergina prisipažino, kad loterijos bilietus perka labai retai, bet šį kartą nujautė, kad gali pasisekti, todėl paėmė vieną bilietą, buvusį prie kasos. Apie tai, kad laimėjo, vilnietė sužinojo bilietą patikrinusi internete. „Žinoma, kad nustebau, tikrai nesitikėjau“, - sakė ji. Apie tai, kur išleis laimėtus pinigus, žaidėja dar rimtai nesvarstė, bet greičiausiai pinigus investuos.

126-OJO „EUROJACKPOT“ LOŠIMO REZULTATAI

126-ojo„Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas buvo 18 875 083.96 Eur. Penkių pagrindinių ir dviejų papildomų skaičių niekas neatspėjo, todėl prizas liko augti. Penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių atspėjo vokietis. Jam atiteko 1 052 228 Eur. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

BIRŽELIO 29 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

Piniginius prizus po 1500 Eur laimėjo 7 žaidėjai. Buvęs įmonės direktorius Jonas Juchnevičius iš Palangos laimėjimą išleis buityje, vairuotojas Algimantas Adomaitis iš Pakruojo rajono remontuos namą, buvęs traktorininkas Vytautas Vincas Zdančius iš Lazdijų tvarkys dantis, buvęs valstybės tarnautojas Vytautas Rutkauskas iš Alytaus gerins sveikatą, statybininkas Gediminas Papievis iš Šilutės rajono laimėjimą laikys sąskaitoje, kariškis Žydrūnas Cincilevičius iš Varėnos laimėjimą išleis atostogoms, buhalterė Loreta Gudaitienė iš Vilkaviškio pinigus atiduos tėčiui.